Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]Cover vs. KoneserPasztetu


Covver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Covciu

Wyzwany: kto chce

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: po prostu diss

Notatka: dawno nie dissiłem

image.png 

Opublikowano

Nie lubiany od zawsze, z koleżkami na bakier

pozbawiał się resztki marzeń oglądając sylwester z Polsatem.

Twoje życie łajzo jednoznacznie mija się z celem

skoro co roku nie możesz nawet dotrwać do fajerwerek.

No bo zasypiasz... Ty i ten Twój chujowy polot

kiedy prosisz mamę żeby Cię obudziła przed północą.

Kolo, jesteś nikim, nic nie wartą kupą łajna

gdy przychodzi co do czego, to pewnie matką się zasłaniasz.

Koleś, to istny dramat - nie wiem co tutaj robisz

skoro Twój chujowy rap nadaje się tylko do aborcji.

Nie rozumiesz? to rozkmiń, łaku porachuje Twoje kości

nawet się nie obejrzysz gdy wylądujesz na biopsji.

Dorośnij człowieku, chcesz dissu nie mając o tym pojęcia

kiedy pokazujesz tekst, nie wystarcza długopisu by to skreślać.

Życiowa menda, skończ pisać zanim na dobre zaczniesz

nie wychylaj się z motyką na słońce bo łajzo skończysz marnie.

 

 

Coś naskrobane w 20 min na kacu. Pozdrawiam Małżonkę i oczekuję Twojego dissu.

 

JOOOOOOOOOOOŁ

Opublikowano

Zaraz to zedytuje

 

Twoj czas pasztecie nadodzi konca,

Hobbicie jebany udajesz psiego gonca

Pod mostem siedziales, bo chleba nie miales,

A na niego trzy lata żebrales, twoj koniec sie zbliza

Posluchaj tego dissu, bo już wiecej ich nie napiszesz w tym zyciu.

Masz nick przypalowy, na wsi doisz krowy,

Tluczesz kury, a w zębach masz dziury,

Śmierdzi ci z gęby weź ryj umyj, capisz na ogół,

To nie są tylko nędzne słowa, tak cie zdissuje,

Ze tu sie nie pokazesz, bo wstydu se narobisz jak sie pomazesz.

Dziesiątka poleciala, boisz sie juz, chcesz uciekać,

Od poczatku to wiedzialem, ze trafiłem na lamera.

Jebany zulu uciekles z Honolulu, nie musisz ukrywac

Sie w naszym polskim kraju, w tej dziurze tutaj, czujesz sie jak w raju

Ty patologu jebany krzywonogu, wykop se juz grób pochowaj sie,

Oszczedz mi tych nerwow i odpierdol sie!

 

 

Glosowac.

image.png 

Opublikowano

pasztet

 

 

covver chujowe te rymy twoje

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Pod mostem siedziales, bo chleba nie miales,

A na niego trzy lata żebrales,

 

 

WUTEEF?

 

Kminie że chciałeś rym w rym ale jak zlepiasz rymy to jakiś sens

 

Pasztet

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Pod mostem siedziales, bo chleba nie miales,

Nawet ja, po przeczytaniu tego zacząłem brechtać. :D

 

Zdecydowanie pasztet, lepsza składnia, rymy na poziomie.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Na wsi doisz krowy,

Tluczesz kury, a w zębach masz dziury,

Jebany zulu uciekles z Honolulu,

Ty patologu jebany krzywonogu

 

Teksty na poziomie Kuli.

 

Głos na - Profi, Wielkopolski Pasztet z Drobiu i z koperkiem! (bez konserwantów)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Jakie rymy huahuahua... Cover chyba to "dawno" w dissie było w tamtym życiu bo rymy w rymy żeby składać na chama to nic ale masz wszystkie takie proste + język taki trochę nie na poziomie "se", "żulu". Trenuj...

glos na paszteta choć konkurencja niewielka...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Covver ty jakiś wierszyk z rymami chcesz ułożyć, że rym po rymie ? No chłopie ogarnij... oczywiście głos na Konesera.

brak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...